تبلیغات
دانلود سریع اهنگ - سایت های همسر یاب ، راهی پر خطر سایت‌های همسریابی از موقعیت ازدواج سوء استفاده می‌كنند

دانلود سریع اهنگ

رایانه

کارشناس علوم رفتاری با تأکید بر اینکه 70 درصد سایت های همسریابی خارج از پوشش نهادهای مربوط فعالیت می‌کنند از نهادهای مسئول به ویژه سازمان ملی جوانان و معاونت جرایم رایانه‌ای نیروی انتظامی خواست برای تعیین اصالت فعالیت سایت های همسریابی اقدام کنند.

بعضی از 54875487سایت های همسر یاب 54875487اقدام به شناسایی دختران و بانوان آماده ازدواج کرده و از این روش سوء استفاده می‌کنند چرا که به خصوصی ترین اطلاعات افراد دست یافته و ممکن است در پاره ای مواقع حتی باعث سوء استفاده شود.

دکتر مجید ابهری استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناس علوم رفتاری و آسیب های اجتماعی در گفتگو با مهر در رابطه با آسیب‌های اجتماعی سایت های همسریابی اینترنتی اظهار داشت: با توجه به آمادگی ازدواج از سوی دختران و پسران جامعه و علاقه‌مندی آنها به یافتن همسری مناسب، از آنجا که همسریابی اصلی‌ترین و بنیادی‌ترین مبنای تشکیل زندگی است تعدادی از سایتهای اینترنتی در این راستا اقدام کرده‌اند.

 54875487

وی افزود: قرار شده در این زمینه بعضی از نهادهای دولتی با حمایت از مؤسسات خصوصی فرهنگی – اجتماعی شروع به کار کنند.

ابهری با اشاره به اینکه مبنا و ریشه بسیاری از این سایت ها ناشناخته بوده و اهداف آنها نیز به وضوح مشخص نمی شود گفت: 54875487 بعضی از آنها اقدام به شناسایی دختران و بانوان آماده ازدواج کرده و از این روش سوء استفاده می‌کنند چرا که به خصوصی ترین اطلاعات افراد دست یافته و ممکن است در پاره ای مواقع حتی باعث سوء استفاده شود.

رایانه

این رفتارشناس بر ضرورت اقدام نهادهای مسئول در این مورد تأکید کرد و گفت: لازم است این سایت ها در درجه اول از سوی نهادهای مسئول اداره شوند و در مرحله بعد جوانان آماده ازدواج شناسایی و بعد مورد مراجعه قرار گیرند.

 54875487

وی اظهار داشت: نخستین تبعات فعالیت این سایت ها درج اطلاعات شخصی افراد بدون رعایت تشریفات آشنایی و تحقیق اتفاق می‌افتد که آسیب بزرگی است. در این میان می تواند بسیاری از اطلاعات غیرواقعی درج شده و حتی فرد خود را در شغل و سنی معرفی کند که واقعا نباشد و ارتباط بیشتر به تعمیق مسائل عاطفی و انحراف رفتاری منتهی شود.

وی بهترین حالت فعالیت های این سایت ها را با نظارت نهادها و سازمانهای واقعی دانست تا افکار و اقوام مختلف از این طریق با یکدیگر آشنا شوند.

 54875487

خانواده ها باید بر نحوه ی استفاده فرزندانشان از اینترنت نظارت داشته باشند و این ممکن نمی شود مگر اینکه دانش خود را در رابطه با کامپیوتر واینترنت افزایش دهند و باز هم مثل همیشه پیشنهاد تبیان برای دوری 54875487جوانان از این گونه مشکلات دوستی وصمیمیت والدین با آنها است تا بتوانند دغدغه ها ، مسائل و مشکلاتشان را با آن ها در میان بگذارند. 54875487

 54875487

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :